
Шини такого типу мають низку особливостей, про які повинен знати кожен автомобіліст, саме на ці нюанси варто подивитися при покупці моделі. З огляду на українські зими всесезонні покришки не можуть повноцінно конкурувати з літніми або зимовими зразками, але для їзди в деяких регіонах країни цілком підійдуть. При ретельному огляді виробу в очі відразу впадає маркування, яке виглядає як M+S, що означає бруд у поєднанні зі снігом. Деякі новачки плутають її з M&S, такі абревіатури часто мають літні покришки, призначені під оснащення позашляховиків. Схожість букв не робить модель підходящою під застосування на зимових дорогах, а лише вказує на підвищену прохідність.
Серед інших особливостей всесезонних шин виконання слід відзначити будову протектора, глибина нижча, ніж у зимових екземплярів, але є ламелі та окремі водовідвідні елементи. Гума стане актуальною лише для тих регіонів країни, де температура рідко опускається нижче від -5 градусів, тому багато українців змушені відмовлятися від використання демісезонки протягом усієї зими. Попит на такі шини зростає в перші тижні наступу холодів, ось тоді вони повністю себе виявляють для хорошого зчеплення з дорогою та керованості авто, як тільки погода погіршиться, краще замінити шини на зимові.
Шляхом численних досліджень було виведено як сильні, так і слабкі сторони моделей, особливості зими в Україні, безперечно, вносять корективи до оцінки. Не всі шини такого типу здатні витримати рясні випадання снігу, лід, а також сильне зниження температури, але деякі марки, як показала статистика, мають величезну популярність, перелік виглядає так: BF Goodrich, Goodyear, Dunlop, Debica, Йокохама.
Основним плюсом всесезонки є те, що у автовласника відпадає необхідність міняти покришки з настанням холоду чи тепла. У такій ситуації людина суттєво економить час та особисті фінанси, не можна не відзначити вартість моделей, вона нижча за зимові і приблизно дорівнює літнім покришкам. При покупці та встановленні демісезонної гуми можна забути про терміни, коли краще переходити з одного сезону на інший.
Без ложки дьогтю не обійшлося, серед недоліків експерти виділяють швидке зношування шин, якість продукції тут ні до чого, цілорічне використання обов'язково позначиться на терміні служби покришок. Навіть товар від провідних світових брендів за такої активної експлуатації зношується набагато швидше, що помітно при візуальному огляді.
З огляду на наведені факти можна сміливо сказати, що всесезонні шини варто купити для тих регіонів України, де спостерігаються м'які умови зими, а також у період міжсезоння. Подібний тип гуми поступатиметься за технічними характеристиками літнім та зимовим зразкам, але актуальність моделі при помірному стилі їзди скасовувати не слід. Виходячи з цього, купувати необхідно виключно нові шини, придбання б/в покришок всесезонних можна назвати величезною помилкою.