info@diski.in.ua Пн-Пт: з 9:00 до 17:00 Сб: з 10:00 до 16:00 Нд: вихідний

Умови гарантії

Усі товари на сайті мають гарантію на заводський брак.
Скористатися гарантійними умовами можливо, якщо:

1. Для нових товарів
Такі товари ви можете повернути або поміняти на аналогічні протягом двох тижнів з моменту покупки відповідно до закону України про захист прав споживачів, за умови, якщо товар не використовувався і знаходиться в заводській упаковці. При собі потрібно мати товарний чек.

2. Дефект виявлено під час монтажу
Якщо при первинному монтажі виробу було виявлено заводський брак, ви маєте право користуватися гарантійними умовами. Наявність чека обов'язкова, як і в першому випадку.

3. Вади проявилися при використанні
У цьому разі скористатися умовами гарантії можете протягом 1 року (обов'язкова наявність чека). Рішення про надання гарантії виноситься УКРСЕПРО – випробувальною лабораторією щодо видачі сертифікатів відповідності в Україні.

У яких випадках вам можуть відмовити у наданні гарантії:

  1. Якщо ви придбали та експлуатували шини або диски, які не входять до лінійки допустимих розмірів для цієї моделі авто;
  2. Якщо виріб отримав дефекти при використанні;
  3. Було порушено правила використання та/або зберігання.

Важлива інформація: нові диски перед монтажем потрібно "приміряти" на ступицю авто без кріплення, для нових шин перевірте коректність типорозміру перед монтажем. Інакше ви не зможете повернути чи обміняти такий невідповідний товар.