Купуючи автомобільну гуму у нашому інтернет-магазині «Склад Коліс» ви маєте право повернути товар протягом 2-х тижнів згідно з умовами Закону України «Про захист прав споживачів». Такий товар повинен бути без слідів експлуатації, у заводській упаковці (за її наявності), з усіма етикетками та чеком, що підтверджує покупку.

Коли покупець отримав від продавця замовлений товар, ТТН, ознайомився візуально з товаром і оплатив замовлення – отже на цьому послуги продавця надані в повному обсязі.

Якщо в автомобільних шинах у процесі встановлення або експлуатації виявився брак, який не можна було виявити до їх використання, такий товар можна повернути на умовах гарантії. У цьому випадку необхідно провести технічну експертизу шин, щоб підтвердити наявність заводського браку в покришці та невідповідність покришок заявленій якості.

Процедура проведення експертизи шин

Співробітники інтернет-магазину не займаються проведенням експертизи. Цими повноваженнями володіє єдиний у нашій країні державний заклад «СЕПРОшина ГТВ» у місті Дніпро, який сертифікований «УкрСЕПРО».

Експерти цього центру насамперед проводять візуальний огляд шини, а для детальнішого аналізу потрібно дослідити конструкцію шини, але на це має бути схвалення від клієнта. Якщо його отримано, шина розкривається для вивчення. Така експертиза триває приблизно 7 днів.

Результатом є експертний висновок з описом дефекту та причини його виникнення. Надається висновок того, чи є отриманий дефект браком від виробника чи наслідком порушення умов експлуатації. Разом із заключенням повертається і шина, яка більше не підлягає експлуатації.

Вартість експертизи оплачується власником шини та досягає 15% від ціни виробу.

Замовлення експертизи шин в Україні

Якщо ви вважаєте, що дефект шини є заводським браком і готові оплачувати та замовляти експертизу, вам потрібно:

- написати заяву, де викласти мету замовлення експертизи, у чому проявляється дефект, як ви його виявили, позначити ціну покришки;

- Вислати кур'єрською доставкою заяву та шину до державного підприємства «СЕПРОшина ГТВ». Повна адреса: м. Дніпро, вул. Бориса Кротова, 24. Поштовий індекс: 49007. Доставку сплачуєте ви.

- Повідомити про відправлений на експертизу виріб та номер ТТН за телефоном +38 056 763 4944.

Якщо результат експертизи засвідчить наявність заводського браку, тоді ви направляєте шину та висновок експерта продавцю товару. Продавець, в свою чергу, має право замінити такий товар на аналогічний або повернути витрачені кошти покупцю, не враховуючи витрат покупця на експертизу.

Наш інтернет-магазин «Склад Коліс» продає лише якісний товар із гарантією від виробника, але якщо виявиться заводський брак з експертним підтвердженням, то питання буде вирішено на користь покупця.

Попередня стаття Повернутися до вибору статті Наступна стаття